Z deníku Paní Vychovatelky – Hodiny kreslení

Zdravím všechny příznivce Spankingu, už nějakou dobu jsem Vám slibovala zajímavé “umělecké” obrázky mé práce. S některými nezbedníky jsme se během roku scházeli, abychom vytvořili zajímavé obrázky na jejich zadnicích. Posuďte sami a pokud můžete prosím zvolte si ten nejlepší. Majitel nejhezčího obrázku bude ve VIPD odměněn, jak jinak než zase obrázkem. 🙂

Nebo, a to by mohla být ještě větší motivace, zvolte nebo navrhněte obrázek, který byste chtěli vidět na prdelce slečny Moniky. 🙂 Jsem si jistá že, koukat na její prdelku, bude zase o něco lepší zážitek, co říkáte? 🙂

30 komentářů u „Z deníku Paní Vychovatelky – Hodiny kreslení

 1. Profilový obrázekavellana

  Krásně vymalované zadečky, jedna kresba hezčí, než druhá…. kdo umí, umí.
  Vyšlehání v této intenzitě bych asi nevydržela, ale fotkami se pokochám ráda.

  Všechny výtvory jsou krásné, nápadité, obdiv má 50 odstínů fialové, předpokládám, že malba vydržela docela dlouho a při dosedání byla určitě značně citelná, ale jako žena svůj hlas dávám květině – tedy přesněji dílu s názvem: vyšlehaná květinka.

 2. Profilový obrázekMirek T

  No, tak v mém případě rozhodně vítězí snímek č. 7 (50 ostínů fialové). K tomuto výtvarnému dílu mohu paní Vychovatelce s pokorou gratulovat a postiženému nezbedníkovi jen s respektem závidět.Též bich sy ze své příští návštěvi rád podobnou tapetu odvezl.
  Zatím tedy sbírám odvahu a hledám vhodné období, kdy nebudu mít příležitost a možnost příslušné partie po několik týdnů obnažovat s touto ozdobou se chlubyt. Předběžně se tedy ptám, zda bude možné si z VIPD podobný originál odvézt, a zda se bude paní Vychovatelka této tvorbě vjenovat sama, nebo zda by se mohlo jednat o kolektivní dílo s některou z jejích sličných asistentek (dosud jsem neměl příležitost poznat asistentku Simču). A k jakým hřýchům a zločynům se mám přyznat, aby to na takový působivý obrázek stačylo?

 3. Profilový obrázekLada

  červený obtisk ruky Paní Vychovatelky na bílé zadnici není jen krásný obrázek , ale i úžasný jev, který pro mě znamená zrození reality ze snů.
  Myslím, že na zadních tvářích slečny moniky by se krásně vyjímala něžná zdravíčka

 4. Profilový obrázekKoldy

  Pěkné až na ty chlupy ,ale myslím si že výprask na kozlíku je asi nejlepší (když je zadek pěkně vystrčený a není možnosti úniku a čekat na pořádný výprask,možná i takový že budu cestou domů ve vlaku raději stát a několik dnů mít zmalovaný zadek -asi fialový) snad se dočkám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *