Trestná výprasková koza – Kozlík

Trestná koza - vlastně Kozlík

Trestná koza – vlastně Kozlík

S velikou radostí Vám všem oznamuji, že jsem se konečně dočkala nového nástroje – Kozlíku, pro trestné výprasky.  Víte, že nejsem zastánce přivazování a že se k tomu můj stůl ani moc nehodil. Ale situace a někteří nezbedníci si žádali, aby při trestném výprasku byli spoutáni a to v pozici s vyšpuleným zadkem. Po delší úvaze, jaký nástroj by se k tomuto účelu hodil do mé ředitelny, jsem vybrala tento Kozlík (nechci mu říkat koza, protože tu jsem si představovala trochu jinak). Výpraskový Kozlík je pevný kus nábytku, který udrží toho nejtěžšího nezbedníka, a který zajistí, aby sebou trestaný nezbedník nemohl šít a uhýbat a aby ani nemohl strkat ruce kam nemá. Přitom je zadeček pěkně vyšpulený pro rákosku nebo pásek. Posuďte sami – co tomu říkáte?

Výpraskový Kozlík

Výpraskový Kozlík

26 komentářů u „Trestná výprasková koza – Kozlík

 1. Profilový obrázekEdita

  Milá pani vychovávateľka
  Poslala som vám mail.
  Už sa teším na výchovný výprask na kozlikovy s vyšpulenym zadkom. Bude to môj prvý výchovný výprask.

 2. Profilový obrázekMartin

  V pondělí jsem měl tu čest se s Paní Vychovatelkou a kozlíkem osobně seznámit. Po úvodním výprasku rukou a 75 ranách řemenem jsem na kozlíku nahej a připoutanej dostal třemi různými rákoskami v součtu 57 ran. Byl to neskutečný zážitek. Jsem moc rád jsem to mohl absolvovat a ještě jednou Paní Vychovatelce velmi děkuju. I když mě stále zadek při každém pohybu pěkně bolí, myslím, že to nebyla moje poslední návštěva.

 3. Profilový obrázekpethavl

  Vypadá to naprosto úžasně. Už se těším. Co je ale dvojnásob potěšitelné, je to taky po dlouhé době pohyb na těchto stránkách. A to je moc dobře.
  pethavl

 4. Profilový obrázekJosef

  Tak před pár dny jsem si opět ,,pohověl” na kozlíku,tentokráte již byli připoutány i nohy. Dokonalý výprask,zadek naservírovaný přímo pro rákosku a Paní vychovatelka to využívá v maximální míře.

 5. Profilový obrázekLuboš

  Také jsem již měl tu čest a také mohu jen a jen potvrdit, že se jedná o skvělé a velmi povedené zařízení! 🙂 Možnost úniku opravdu nulová a výprask s pocitem bezmoci jsme si já i moje zadnice opravdu užili! Paní Vychovatelko MOC děkuji! 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *