Trestná výprasková koza – Kozlík

Trestná koza - vlastně Kozlík

Trestná koza – vlastně Kozlík

S velikou radostí Vám všem oznamuji, že jsem se konečně dočkala nového nástroje – Kozlíku, pro trestné výprasky.  Víte, že nejsem zastánce přivazování a že se k tomu můj stůl ani moc nehodil. Ale situace a někteří nezbedníci si žádali, aby při trestném výprasku byli spoutáni a to v pozici s vyšpuleným zadkem. Po delší úvaze, jaký nástroj by se k tomuto účelu hodil do mé ředitelny, jsem vybrala tento Kozlík (nechci mu říkat koza, protože tu jsem si představovala trochu jinak). Výpraskový Kozlík je pevný kus nábytku, který udrží toho nejtěžšího nezbedníka, a který zajistí, aby sebou trestaný nezbedník nemohl šít a uhýbat a aby ani nemohl strkat ruce kam nemá. Přitom je zadeček pěkně vyšpulený pro rákosku nebo pásek. Posuďte sami – co tomu říkáte?

Výpraskový Kozlík

Výpraskový Kozlík

26 komentářů u „Trestná výprasková koza – Kozlík

 1. Profilový obrázekFil

  Hezke, ale nechtelo by to jeste nejakou pripevnenou podlozku zespodu, aby se dotycny treba nemohl v zapalu boje nejak sunout po spickach vpred?

 2. Profilový obrázekmilan

  Být připoután půl hodiny a během toho dostávat výprask by možná taky byla motivace jak hubnout. Během této doby může mě Paní Vychovatelka velmi přesvědčivě “vysvětlit” že mít nadváhu je nezdravé.

  1. Profilový obrázekPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ale ta se ke mě do mé ředitelny nehodí. Až mě navštívíte, zjistíte, že je tento nástroj pečlivě vybrán tak, aby splnil svůj účel a hodil se do interiéru.

 3. Profilový obrázekJosef

  Již jsem měl tu čest se s kozlíkem seznámit důvěrně,,možnost pohybu nulová,zadek vyšpulený zkrátka dokonalý výprask.

  1. Profilový obrázekPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Co ti brání, stačí se objednat na jeden určitý datum a já a mé rákosky se budeme těšit na tvůj vyšpulený bezmocný zadeček

   1. Profilový obrázekEdita

    Dobrý večer pani vychovávateľka
    Aj ja by som sa chcela zoznámiť s Kozlikom a chcela by som byť pripútaná ku Kozlikovy a mať vyspuleny zadok a dostať výchovný výprask na vyspuleny zadok.. Len neviem či aj pre začiatočníkov je ten Kozlik.

    1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka

     To není problém, pokud se dostavíš můžeš si ho vyzkoušet třeba na tu rákosku 🙂 Začátečníci v tom nehrají roli ale spíše bříško, kdo má trochu břicho pro toho můj výpraskový Kozlík není, protože dost tlačí. Preferuji výchovné výprasky bez připoutání.

 4. Profilový obrázekVašek

  Mohu potvrdit, je to skvělá pomůcka. Poprosil jsem paní vychovatelku, zda bych mohl být při výprasku připoután. Ne snad proto, že bych při výprasku uhybal, ale pocit bezmoci násobí účinek výprasku. Příště o připoutání požádám znovu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *