Spanking diskuze

Krásný dobrý den všem svým čtenářům i nezbedníkům. Dnes bych Vás chtěla seznámit s něčím novým: tato záložka Spanking diskuze je věnovaná Vaším diskuzím a komentářům  k různým tématům mezi sebou. Zřídili jsme jí na přání určitých nezbedníků, nezbednic,  abychom zamezili dlouhým komentářům, které se netýkají daných článků. Líbí se mi jak mezi sebou komunikujete a je to tak jen správně. Zkušení radí nezkušeným a zde máte prostor se vyjádřit, popřípadě se jeden druhého na něco zeptat anebo pošťouchnout k akci.

Výprasková židle s rákoskou

Slečna Monika se uvolila a věřím, že s Vámi bude nadále komunikovat, i když já někdy nemohu. Pomalu a jistě se stává i mojí asistentkou, která se Vám se mnou bude moci věnovat reálně každé úterý, popřípadě dle dohody. Začít můžete diskutovat třeba o nové židli v mé pracovně, kterou si slečna Monika sama vyzkoušela, ale jen decentně pro čistě akademické důvody. 🙂

658 komentářů u „Spanking diskuze

 1. Profilový obrázekPavel

  Včera odpoledne jsem úspěšně absolvoval výchovnou lekci Paní ředitelky. Musel jsem se vysvléct do trenýrek a přehnout se přes její klín a na zahřátí jsem okusil opravdu velmi pevnou a tvrdou ruku paní Věry! Pak přišel ke slovu tvrdý řemen a na můj zadek a holá stehna začaly svištěn rány… Důvodů k této exekuci bylo víc než dost – dlouhodobé záškoláctví a s tím spojený zhoršený prospěch – protože takhle by to opravdu dál nešlo! Tak snad to její (i moje:-)) fyzické úsilí nevyjde nazmar:-)!

   1. Profilový obrázekPavel

    Vyzkoušel jsem si i rákosku, ale po třech ranách jsem dobrovolně rezignoval… Zlatý řemen – to je prostě stará dobrá klasika!

     1. Profilový obrázekPavel

      Stará dobrá klasika, ale taky pěkně bolestivá:-) Na řemen jsem už zvyklý, protože téměř každý s ním někdy v minulosti dostal.

    1. Profilový obrázekJörn

     Dřevěné pravítko je taky stará školní klasika, páč ty plastový jsou moc lehký a nic nevydrží. Co je to vůbec za novou techniku tahleta dobrovolná rezignace z trestu? 🙂

 2. Profilový obrázekžák Martin.

  Tak se moc omlouvám že jsem se několika lidí kteří chtějí být v ostré intimně dotkl.Ale je otázka že na takové stránky vůbec lezou? Rada,zůstaňte doma a onanujte nad Lidovejma novinama ale hlavně intimně! Trochu mě to připomíná diskusi v poslanecké sněmovně. Tam si také každý rád zachytračí a to dokonce veřejně. Moc se omlouvám zda jsem se někoho dotkl. Moc děkuji Paní vychovatelce a Paní Monice za perfektní lekci. Opravdu profesionální přístup ale nechci a nebudu to zde více rozvádět abych se na sado maso erotických stránkách někoho nedotk. Děkuji moc. Přecházim do intimity. Jo jinak, koho budete volit? Pozor blíží se volby!

    1. Profilový obrázekJörn

     Jsem spíš pragmatický typ. Ale já si poradím, o to nejde. Spíš bych se taky někdy rád zasmál cizímu neštěstí ☺️

      1. Profilový obrázekJörn

       Já už taky nebudu, slibuju. I když Martinovi bych se zasmál rád, ale vhání mi to slzy do očí. A za trest jsem zrovna za Uhříněvsí píchnul na D1 kolo. To bych nepřál ani Martinovi muset se sklánět v odstavném pruhu s těma jelitama nad heverem. Myslím, že kdo jel okolo, musel být z těch mejch pohybů konsternovanej ☺️ A jsem jak prase 😕Doufám, že to naše skóre začneme počítat až od zítřka, jinak se rozbrečím doopravdy.

 3. Profilový obrázekAndrew

  Jsem překvapen jakým směrem se to celé posunulo. Od intimního vztahu mezi Vámi a trestáným, až nyní po veřejné exhibice několika jedinců kolik vydrželi. Tak snad vám to přinese nové zájemce, ale mě osobně by to spíše před návštěvou odradilo. Podle mě to není závod o co největší výprask, nebo vychloubání se kdy jdu a kolik vydržím, ale o soukromý a intimní prožitek mezi dvěma lidmi a je jedno jestli je to pár ran rukou, či několik set ran rákoskou.

  1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

   Já s Vámi musím souhlasit, pro mě je to také intimní zážitek mezi mnou a Paní Vychovatelkou. Akorát existují různé typy lidí, někdo chce vědět, co ho čeká dopředu, někdo se zase hlavně rád dívá na obrazky a videa. A jsou i tací, kteří se rádi pochlubí tím, kolik toho výdrží a kdy jdou na výprask. 🙂 Já bych to sem nepsala, protože je to osobní a moc lidí to asi nebude zajímat. Lepší je si “hrát” s Paní Vychovatelkou. 🙂

   Rebelka Monika/ Asistentka Monika

  2. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

   Ahoj Andrew, myslím, že mě znáš a víš, kdo jsem. Vždycky jsem si vážila každého svého nezbedníka ať už přišel na výprask jen rukou, nebo řemenem, vařečkou, rákoskou. Mám takové, kteří lámou své osobní rekordy, kdy jsme začínali na 5 ranách rákoskou což by se tady ostatní tomu možná nasmáli. Výprask je velice intimní věc a jen pár Excibionistů si přeje o tom si popovídat, ukázat se, pochlubit se. Každý to má jinak a popravdě stránkám to prospívá. Je vidět, že se tu něco děje a že to žije. Mrzí mě, jestli tě to odrazuje, ale jak jsem psala už se známe a víš co ode mne můžeš očekávat. Stačí mi jen napsat – soukromě. 🙂

  3. Rebelka MonikaRebelka Monika

   A na počtu ran, ani na nástroji vůbec nezáleží. Každému se líbí/nelíbí něco jiného. Ja osobně si užívám i výprask rukou nebo jen pár pořádných ran rákoskou, vedených s časovým odstupem. 😉

   1. Profilový obrázekJörn

    No tak to zase pozor, abychom nezašli do druhýho extrému. Já si myslím, že na nástroji trochu záleží 🙂
    Kromě toho bych rád viděl někoho, kdo by si tím chtěl projít jen proto, aby se tady mohl pochlubit. Exhibování na internetu je jedna věc, ale o reálném prožitku a intimitě výprasku to nevypovídá nic. Nic se neposunulo, jen se otevřela “diskuse”, jestli se tomu teda tak dá říkat.

   2. Profilový obrázekZdeněk

    Na počtu ran a nástroji záleží velmi, např. já vařečku absolutně ne a pár ran nemá zase smysl vůbec někam chodit .. naopak postupné zvyšování utrpení význam má .. je vidět, že do stejné škatulky se nevejdeme ..

   3. Profilový obrázekZdeněk

    144 ran rákoskou během minuty je pár ran s časovým odstupem ? ? ! To je tedy síla, asi se i tady začíná prosazovat politická korektnost, to to můžeme tady rovnou zavřít ..

  4. Profilový obrázekZdeněk

   Je to svobodná diskuze, každý podle svého. Pokud Tě to odrazuje, tak to nečti a hlavně na to nereaguj, tím můžeš mnohé odradit. Já se tady taky dost otevřel a po Tvém příspěvku mě to začíná mrzet a budu se krotit. A to není dobře.
   A proč si vlastně myslíš, že výprask je intimní věc ? ? ! Že to Ty tak cítíš ? Jenže každý jsme jiný , já např. preferuji ženské diváky i aktérky a za intimní to nepovažuji vůbec .. Tvým příspěvkem se to velmi nedobře posunulo, paní Vychovatelka mě považuje za exhibicionistu a to je špatně, tedy pro mě určitě. A to tak, že asi tady končím. Za chvilku někdo napíše, že jsem uchylák a patřím do ústavu .. to tady taky už bylo ..

   1. Profilový obrázekJörn

    No já myslím, když to tady čtu, že jsou i horší věci, než být exhibicionista. Škoda že sem nepřišel trochu zaexhibovat Martin, aby se pochlubil, jak dopadl. Třeba by se mi líp spalo 🙂

    1. Profilový obrázekZdeněk

     Jenomže on už asi nepřijde a já jsem jeho příspěvky rád četl .. snažíte se to tady zase zmrtvět jak to už několik let bylo. A jen se rozjede svobodná a často nevázaná diskuze ( to je právě ta svoboda) tak už do toho někdo hází vidle .. škoda, bude to už jen upjaté a korektní ..

   2. Asistentka MonikaAsistentka Monika

    Berme to všichni trošku s nadsázkou a respektujeme názory ostatních, o tom diskuze přeci jsou. 🙂 Někdy se člověk o tom nemůže s někým pobavit, tak to napíše sem nebo se chce svěřit. Občas všechno neberu úplně se stoickým klidem a žák Martin by o tom mohl něco říct, ale to je hra, kterou asi chtěl vyvolat. 🙂
    Zdeňku, nenech se tím odradit, je to názor jedné osoby a stuj si zatím, co děláš. Do normy úplně nezapadáme, ale kdo ano? Co je normální? Většinou to lidé skrývají, protože si myslí, že je okolí hned odsoudí, což vůbec nemusí být pravda. 🙂
    Každý jsme trochu jiný, a právě proto to není nuda.

    1. Profilový obrázekZdeněk

     Okolí by nás nejen odsoudilo, ale vyřadilo ze “slušné” společnosti. Proto bylo tak úžasné, že tady se mohl člověk svobodně projevit. Ale pokud ho někdo začne napomínat, že si plete diskuzi se soukromou korespondencí, tak se člověk stáhne . Jsou to citlivé věci a diskuzi si opravdu nepředstavuji jako napomínání .. A domníval jsem se asi mylně, že příběhy, pocity, jak to prožíváme a to otevření se v naší potřebě spankingu ostatní bude zajímat. A jak tak čtu, byl to asi omyl ..

    2. Profilový obrázekZdeněk

     Jen pro upřesnění naší pozice ve společnosti. Jsem podnikatel, mám firmu, zaměstnance a klienty. Víte jak by moje firma dopadla, kdyby se zaměstnanci a klienti dozvěděli, že jsem masochista ? ? !
     I proto byla tak nádherná tady ta svoboda, bez napomínání a osobního hodnocení ..

   3. Profilový obrázekAndrew

    Je to svobodná diskuze a já nemám reagovat. Došlo ti že si trošičku protiřečíš? Asi ne. Ty jsi pleteš diskuzi se soukromou korespondencí. Diskuze ke od slova diskutovat. Pouze jsi potvrdil má slova. Nesouhlasím s asistentkou Monikou. Zdeňku ty bys to měl skrývat určitě. Mě se výprasky taky líbí, pouze to vidím trochu jinak než ty. A ty reaguješ neskutečně hystericky. Jak bys asi reagoval kdyby tě někdo opravdu odsoudil. Prostě podle tebe každý kdo nesouhlasí s tvým pojetím spankingu tak má mlčet, nebo ty tuto diskuzi opustíš. Jako malé dítě.

    1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

     Kdo jsme, abychom mohli soudit ostatní? Nemyslím si, že to někomu z nás náleží. Natož abychom někomu říkali, co má dělat a jak se má projevovat.

      1. Profilový obrázekZdeněk

       List obrátíme, ale už to tady nikdy nebude tak spontánní a plné emocí jak to bylo doposud .. Mě to fakt naštvalo, já si to tady dost užíval a o hodnocení co dělám a rady co mám a nemám dělat opravdu nestojím. Howgh , dohovořil jsem ..

      2. Profilový obrázekJörn

       Jsou to jen takový internetový emoce, v pondělí o nich nejspíš nebudeme vědět. Oni spankeři z mé zkušenosti toho kromě té jedné preference nemívají moc společného.

      3. Asistentka MonikaAsistentka Monika

       Jasně, včera to bylo jen takové rozcvičení, užila jsem si spíše s řemenem. A dnes se těším na rákosku a šetřit tě nebudu. A ještě tě čeká překvapení. 😉

     1. CBRKN!CBRKN!

      Spíš, kdo je ten Andrew. Ó velký a dokonalý, přesně ví co je správně a jak to má být. Neberme mu ten sen… 😀

      1. Profilový obrázekAndrew

       Spíš kdo je CBRKN. Evidentně to ale není žádný znalec spankingu. Jinak by musel vědět že každý spanker či ka přesně ví co se mu líbí a jak by průběh měl probíhat a jak má vypadat. To že to někdy dopadne naprosto jinak je věc druhá.

     1. Profilový obrázekAndrew

      Nemusíš to skrývat, stačí když se zacneš chovat jako chlap, který by měl přijmout jiný názor a ne jako malé dítě. Já jsem pouze napsal svůj názor. Ty jsi mě hned doporučil mlčet, nebo že skončíš. V diskuzi musíš počítat s tím že někdo má na to jiný názor. Jestli jsi zvyklý že s tebou musí každý souhlasit, tak se vyhni diskuzi.Opakuji. Já jsem pouze napsal svůj názor. Nic jiného. Piš si co chceš, ale neber mě právo s tebou nesouhlasit. Uvědom si že ne každý s tebou musí souhlasit, nebo že každý musí mít stejný pohled na věc jako máš ty. Není na světě ten, kdo by se zavděčil všem. Tobě se nelíbí moje pojetí spankingu. Vidíš snad že bych kvůli tomu hysterčil, nebo ti něco zakazoval, jako ty mě? To jsem nečekal jakou svým názorem spustím vlnu dětinskosti. Stačilo kdybys napsal že preferuješ jiný styl a bylo by to.

      1. Profilový obrázekZdeněk

       Jenže ona to vlastně nebyla diskuze, my jsme se tady odhalovali a svěřovali a tam hodnocení nepatří ..

    2. Profilový obrázekZdeněk

     Diskuze není o nesouhlasení nebo souhlasení, natož o napomínání. Pouze jsi způsobil, že už tady nic soukromého a intimního nenapíši .. budu to opět skrývat a nechám si to pouze na soukromou korespondenci, tady bych se už styděl. Tím to tady ale pozbývá smyslu, místo o věci se dohadujeme o osobách, co by měli dělat a jak se chovat … jako v politice ..

     1. Profilový obrázekAndrew

      Proč by ses měl stydět? Tomu nerozumím. Za prvé. Je to anonymní. Za druhé. Je to veřejné. Tudíž si to může přečíst doslova kdokoliv kdykoliv. Skoro každý kdo sem přijde se o to zajímá. A tobě stačí jediný hlas který s tebou pouze nesouhlasí A to pouze ve formě výprasku, ne všeobecně a ty se hned stydíš. Nestyd se za to. Já se zato taky nestydím. Je to tvůj život, žij si ho podle svého, neboj se svého názoru, ale nehysterči když má někdo jiný. Oběma se nám líbí ta samá věc, pouze preferujeme jiný styl. O nic jiného nejde. Nejsem ani lepší, ani horší než jsi ty.

 4. Profilový obrázekžák Martin.

  Tak za čtyři hodiny mám nástup do ředitelny na provedení trestu.Bude přítomna i Paní asistentka. Co myslíte jak bude vypadat zadek večer ???

   1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

    Nemyslím si, že je fér psát takovéhle komentáře v souvislosti s nedávno proběhlou diskuzí. Nepřenášej to na někoho jiného. Klidně mi napiš, pokud si chceš popovídat, napsat si, jak to máš a sdělit své zážitky. To myslím obecně, když si bude chtít někdo psát a bude to zajímavé. 🙂

 5. Profilový obrázekžák Martin.

  Paní vychovatelko já se moc moc omlouvám za svoje zlobení a drzé chování. Já už budu hodný a budu poslouchat rodiče i ve škole. Moc se bojím výprasku který mě čeká už za dva dny-přesně. Prosím alespoň o snížení trestu. Školák Martin. Děkuji.

   1. Profilový obrázekžák Martin.

    No nevim jakej budu zítra rebel až mi Paní vychovatelka bude rákoskou a řemenem vysvětlovat na prdel jak se mám chovat. To budu jinak zpívat.

      1. Profilový obrázekJörn

       Až to nebudeš moct vydržet, třeba bys mohl zkusit odhodit nějakou petardu, to mi připadá rebelské dostatečně 😹

      2. Rebelka MonikaRebelka Monika

       Způsobů je hodně, ale tady bych se mohla dostat trochu na tenký led. Jen je důležité vědět, že pak rebel musí nést následky. 🙂
       Jednu radu ti dám, odpor nikdy nezklame. 🙂

      3. Asistentka MonikaAsistentka Monika

       Jako Asistentka bych ti rozhodně nedoporučovala rebelovat, protože mě tam můžeš zítra očekávat. Nebo rebeluj, ale to se ti určitě nevyplatí. A stejně si myslím, že budeš prosit o konec. Začala bych si to dopředu nacvičovat.

      4. Profilový obrázekJay Kay

       Rebel by říkal, že chce ještě přidat.
       Ale na to abys byl rebel, musíš mít koule.

      5. Profilový obrázekJörn

       hmmm, mě by teda rebelovat moc nenapadlo, proč to taky dělat,ale v tomhle kontextu to vypadá zajímavě 😊

 6. Profilový obrázekžák Martin.

  Otázka pro všechny nezbedníky. Kterým výchovným nástrojem to nejvíce bolí přes zadek??? Zajímá mě zda bude docházet ke shodám či názory se budou lišit. Já jsem povinen se dostavit ve středu a bude to první výprask tak je možné že mi Paní vychovatelka dá ochutnat ode všeho.

  1. Rebelka MonikaRebelka Monika

   Myslím si, že je to dost individuální. Někoho bolí více určitý nástroj a někoho zase něco jiného. Záleží i na použité intenzitě, zahřátí a pořadí nástrojů. 🙂 Pokud budu mluvit za sebe, tak mě nejvíce (bez zahřátí) bolí asi Malý Ďáblík a Tawse. Vařečky také úplně nevyhledávám. Rákosky bolí také dost, ale to je úplně jiná bolest a rákoska k výchově patří. 🙂

 7. Profilový obrázekPetr

  Krásný den, rád bych se vás touto cestou zeptal zda je možné prožít výprask za asistence slečny Moniky a jaké jsou podmínky. Děkuji. Čas bych měl toto pondělí po 12 hod

  1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

   Možné to je, ale je potřeba se dohodnout po mailu s Paní Vychovatelkou. Doporučuji nepsat sem a rovnou jí psát na mail. 🙂 Toto pondělí asi moc reálné není, ale nemůžu zcela mluvit za Paní Vychovatelku.

 8. Profilový obrázekLukáš

  Zdravím všechny nezbedníky, zajímalo by mne, zda má někdo zkušenost s výchovným postupem(motivačním programem) ve formě výprasků od paní vychovatelky a pásu cudnosti? Děkuji

  1. Rebelka MonikaRebelka Monika

   Fantazie je fajn a jaká je realita? Opravdu jsi byl předvolán? 🙂 Školáci zlobí a trestům se chtějí vyhýbat. Můžeš zkusit Paní Ředitelku něčím obměkčit, ale trestu se asi stejně nevyhneš. Co jsi vlastně provedl? 🙂

   1. Profilový obrázekžák Martin.

    Mám toho na triku požehnaně. Záškoláctví—120 neomluvených hodin.Na vysvědčení jsem dokonce vyfasoval trojku z chování. Drzé chování. Vyrušování.Šikanování spolužáků.Nenošení domácích úkolů.Vyhýbání se trestů—opisování školního řádu,nechodění na poškoly atd. Nošení erotických časopisů do školy a několikrát jsem byl přistižen onanovat na chlapeckém W.C. Obávám se že mi Paní vychovatelka přidá na šulína a kulky a nebo si to budu muset udělat přímo v ředitelně. To bych se ostudou asi zbláznil.

    1. Rebelka MonikaRebelka Monika

     To už je na pořádný výprask, nebo spíše více výprasků. Paní Vychovatelka si hodne užije. 🙂 Evidentně chces onanovat před Paní Vychovatelko, jinak bys to sem nepsal. 😉

     1. Profilový obrázekžák Martin.

      Né to prosím né.Já se strašně stydím.I u doktorky mám problém.Ani u Paní vychovatelky se snad svlékat nebudu muset.

    2. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

     Martine, slyšela jsem od rodičů jak se doma modlíš, když si dostal předvolání a mezitím se tady takhle vytahuješ?!? Na to že jsi nikdy nepoznal rákosku, si tu dost troufáš?! 🙂 to mi věř, bude to pořádný výprask a rozhodně po tom, co jsi napsal tady na mé stránky, tě šetřit nebudu!!!

     1. Profilový obrázekžák Martin.

      Kluci ve škole mi poradili že si mohu stěžovat a odvolat proti rozhodnutí VIPD na školském úřadě.Co myslíte pomůže mi to???

     2. Profilový obrázekžák Martin.

      Vážená paní vychovatelko.Moc Vás prosím o snížení trestu.Takový výprask přece nemohu vydržet.Všichni kluci se shodují že si minimálně čtrnáct dní nesednu.Slibuji že už nebudu zlobit a budu se pilně učit.

      1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

       Martine, ten tvůj trest nijak hrozný není a dá se vydržet. Znovu jsem četla tvé prohřešky a navrhovaný trest a myslím si, že by sis zasloužil daleko vyšší. Možná ta rákoska bude horší, nevím, kterou dostaneš.
       Sednout se dá vždycky, ale někdy to bolí více a nekdy méně. 🙂
       Nedělej herečku a přijmi trest jako chlap. 🙂 Takhle si akorát vykoleduješ ještě větší trest, ale to je možná záměr, že? 🙂

      2. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

       Neexistuje. O snížení trestu můžeš požádat osobně, ale obávám se, že za tvé prohřešky by si měl vyfasovat mnohem přísnější trest a možná tímto tempem i vyfasuješ. 🙂 Slečna asistentka má pravdu 🙂

 9. Profilový obrázekžák Martin.

  Dobrý den.Jmenuji se Martin Sláma a minulý týden mi přišlo předvolání k výkonu výchovného výprasku.Mám strašný strach a moc se bojím.Paní vychovatelka mi poslala průběh výkonu trestu a mě se rozklepala kolena a začal se stahovat zadek. První dostanu rukou po té následně 25 vařečkou 2krát 25 řemenem a jako vrchol 3krát 30 rákoskou! Můžete mi prosím poradit zda je možnost jak se výprasku vyhnout či nějak zmírnit trest??? Kluci ze školy co to absolvovali tak se mi vysmáli že nemám šanci a ať si to pěkně užiju. Doufám že to nebude na holou—strašně se stydím. Prosím o radu.Děkuji.

  1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

   Asi ti moc neporadím, trestu se vyhnout nemůžeš a o zmírnění trestu bych neprosila, také by se to mohlo stát, že dostaneš ještě víc. 😉 Trest bys měl přijmout, protože je pro tvé dobro a Paní Vychovatelka by ti ho jen tak nedávala.

   1. Profilový obrázekžák Martin.

    Čím více se to blíží tak více se bojím.Přemýšlím že až dorazim na stanovenou adresu tak si vymyslim že mám horečku a výprask mi bude odpušěn.Vyzraji tak na rodiče i na školu.Žák Martin.

    1. Rebelka MonikaRebelka Monika

     Prosím tě, do koleoky email nepiš mail Paní Vychovatelky, ale svůj. Klidně si kvůli tomu nějaký založ. 🙂
     Takhle se vyprasku asi nevyhneš, kdo by tam šel s horečkou. A hlavně Paní Vychovatelka/Ředitelka je dost inteligentní. 🙂

    2. Profilový obrázekJörn

     Prostě vezmi s sebou flašku a normálně se domluvíte, vždyť jste lidi, ne? To mě ještě nenapadlo přijít si tam takhle pro takový nevýprask 😁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *