Spanking diskuze

Krásný dobrý den všem svým čtenářům i nezbedníkům. Dnes bych Vás chtěla seznámit s něčím novým: tato záložka Spanking diskuze je věnovaná Vaším diskuzím a komentářům  k různým tématům mezi sebou. Zřídili jsme jí na přání určitých nezbedníků, nezbednic,  abychom zamezili dlouhým komentářům, které se netýkají daných článků. Líbí se mi jak mezi sebou komunikujete a je to tak jen správně. Zkušení radí nezkušeným a zde máte prostor se vyjádřit, popřípadě se jeden druhého na něco zeptat anebo pošťouchnout k akci.

Výprasková židle s rákoskou

Slečna Monika se uvolila a věřím, že s Vámi bude nadále komunikovat, i když já někdy nemohu. Pomalu a jistě se stává i mojí asistentkou, která se Vám se mnou bude moci věnovat reálně každé úterý, popřípadě dle dohody. Začít můžete diskutovat třeba o nové židli v mé pracovně, kterou si slečna Monika sama vyzkoušela, ale jen decentně pro čistě akademické důvody. 🙂

658 komentářů u „Spanking diskuze

 1. Profilový obrázekJörn

  Přeji co nejveselejší svátky a šťastné vykročení do nového roku plného výprasků a pláče. Držím palce, ať se všem splní tajná přání 🙂

 2. Profilový obrázekPoděkování

  Dnes jsem “absolvoval”druhou návštěvu na známé adrese 😉.Musím se přiznat,že první návštěva byla čajíček oproti té dnešní.Po dnešní návštěvě vím,že je rákoska velmi schopný nástroj na domluvu,zvláště ve zkušené ruce paní Vychovatelky i když řemen (tedy řemeny 😊)mají také pořádný dopad 😉.Tímto chci poděkovat paní vychovatelce za domluvu 😉i když jsem ji trošku zalhal ohledně počtu ran rákoskou vychovatelkou-vážně jich mělo být 10 a ne jen 5 😜ale zadek už mě pálil jako čert -to jen na mou chabou omluvu na příští návštěvu 😱.Děkuji za velmi silný zážitek a parádní pokec.A těm kdo váhají jen poradím zkuste to 😉👍🏻.Já váhal cca 5let 😂🤦‍♂️

 3. Profilový obrázekBohouš

  Tak se taky “pochlubím” se svojí první návštěvou v ředitelně.
  Občas si zapálím u piva, chci se toho zlozvyku zbavit. Paní Vychovatelka mi v e-mailu potvrdila, že mi v mojí snaze pomůže. Sám jsem navrhnul pro začátek výchovných 50 ran rákoskou na holou.
  Jako víc lidí přede mnou, ani já jsem se nemohl návštěvy v ředitelně dočkat. Asi deset minut jsem obcházel kolem, až konečně bylo 15.00 a já zmáčknul zvonek s označením VIPD.
  Paní Vychovatelka mě uvítala a popovídali jsme si co oba od lekce očekáváme. Protože jsem měl celkem jasnou představu, že potřebuji aspoň 50 ran rákoskou, stoupnul jsem si před tabuli a během představování rákosek psal:
  25 tenkou rákoskou
  10 trošku silnější rákoskou (zapomněl jsem její jméno! Během příští návštěvy ředitelny asi budu mít příležitost si je zapamatovat)
  10 rákoskou Vychovatelkou
  5 Kleopatrou
  Vychovatelka a Kleopatra mi prý budou jen takhle lehce představeny, abych věděl, co mě čeká, když budu příště zase zlobit.
  Potom jsem si odložil zbytečné svršky a jen v tričku a trenýrkách jsem se ohnul přes koleno paní ředitelky. Párkrát jsem už dostal naplácáno, ale takhle pevnou ruku jen tak někdo nemá! Během “promlouvání do duše” mi Paní Vychovatelka stahuje trenýrky a pokračuje ve výprasku rukou. Po zahřátí zadku mi byl představen ještě speciální nástroj zvaný “Malý ďáblík”. Přistál mi na pozadí jen asi desetkrát, ale to stačilo. Vím, že tímhle už nikdy dostat nechci!
  Takže jsem byl vlastně rád, když mi Paní Vychovatelka poručila ohnout se přes stoličku a stůl, že tedy konečně začně hlavní trest. Rákoska “cigaretovka” nevzbuzuje na první pohled velký respekt. Je to prostě ratanový proutek zhruba o průměru cigarety, a je určen hlavně pro trestání chovanců, kteří se zatím nevzdali kuřáckého zlozvyku. Takže ideální začátek pro mě. Rákoskou už jsem dostal několikrát, silnější i slabší – tak co, bude to trochu štípat. Jenže v ruce Paní Vychovatelky je i tenhle proutek tak bolestivý, že skoro zapomínám počítat rány. Naštěstí se brzo vzpamatuju, protože kdybych se spletl v počítání, dostal bych určitě něco navíc. Takže se snažím zachovat chladnou tvář, počítám rány a v duchu čekám až to bude 25, aby si můj trápený zadek aspoň na chvilku odpočnul.
  Konečně řeknu “aúú, dvacet pět!!!”. Paní Vychovatelka mi dovoluje podívat se do zrcadla na sešvihanou zadnici a můžu na tabuli škrtnout první část trestu.
  Následuje 10 ran lehce silnější rákoskou, jejíž jméno jsem bohužel zapomněl. Snad se během mojí příští návštěvy v ředitelně blíž seznámíme a její jméno si zapamatuju!
  Škrtám tedy dalších 10 ran a podávám Paní Vychovatelce ratanku, která už je prý určená pro opravdové trestání, mám dostat zase 10 ran. Zaujímám předepsanou pozici a čekám na první ránu. Paní Vychovatelka nejdřív párkrát švihne do vzduchu, potom konečně dopadne rákoska na můj holý zadek. Bolest se rozlévá po celém pozadí a mám co dělat, abych vůbec řekl to číslo “jedna!”. A následuje dalších 9 ran.
  Naštěstí jsem se nespletl, můžu tedy smazat předposlední záznam na tabuli, podívat se na zmučený červenofialový zadek v zrcadle, podat Paní Vychovatelce poslední rákosku (raději co nejvíc uctivě, snad nedostanu nějaké rány navíc!) a zaujímám předepsanou pozici. Paní Vychovatelka párkrát švihne Kleopatrou do vzduchu, začínám se trošku potit. Ta rákoska je určitě víc než centimetr tlustá, a vypadá nebezpečně pružně!
  Prý ale dostanu první dvě rány lehčí, tak se nemám čeho bát. Nebyly lehčí 🙂 Okamžitě mi nabíhají na zadku jelita. Naštěstí je to jen ukázka a ne opravdový trest, touhle potvorou ale už nikdy dostat nechci! Dopadá poslední rána, zase si hladím zadek a smím si natáhnout trenky.
  Paní Vychovatelka se ptá: “Splnila dnešní lekce tvoje očekávání? Když jsi jel tak dlouho (jel jsem 2 hodiny vlakem…), není to škoda, hned odejít? Podívej se na věšák s nástroji, možná bys ještě chtěl nějaký zkusit?”
  Úsměv jí hraje na tváři, každopádně přesně odhadnula, že bych možná ještě menší výprask snesl. Hodně mě láká “prakl” – nástroj na klepání koberců. Podávám ho teda, znovu sundávám trenýrky a hned vzápětí lituju – dostávám 10 poctivých ran, 5 z každé strany. Hodně bolestivý nástroj!
  Nakonec se znovu ohnu Paní Vychovatelce přes koleno, dostávám ještě trochu naplácáno… ale přes jelita už to skoro ani necítím. Dokonce ani Malý Ďáblík tolik nebolí. Chci se zvednout a odejít, ale Paní Vychovatelka mi ještě chce namazat ztrápený zadek mastí, prý na uklidnění. Tak se konečně obléknu, zaplatím školné, poděkuji za výchovnou lekci a jdu na vlak. Za chvíli zjišťuji, že to je ta slavná tygří mast! Pálí ještě půl dne!
  Doma si dávám opatrně vlažnou sprchu, přemýšlím o tom celém úžasném zážitku a vím jistě, že jsem v ředitelně nebyl naposledy.
  Na parapetu vedle dveří na balkon se na mě směje krabička cigaret a když otevřu lednici, jistě se tam nějaké pivo najde…

   1. Profilový obrázekPavel

    Ano, paní Vychovatelka má velmi pevnou ruku a skoro bych řekl, že by na ni měla mít zbrojní pas. Pokud vám ale dá pár ran rukou “na zahřátí”, tak už to potom rákoskou anebo řemenem tak moc nebolí. Dobré je začít rukou, pak přejít na řemen a nakonec to ukončit rákoskou, kterou to bolí asi nejvíc:-)

 4. Profilový obrázekMajjsan

  Hezký den přeju, našla jsem vaše stránky a musím říct: bomba,perfektní,je to nářez.😄👌
  Přiznám se,nikdy jsem na holou nedostala. Jako dítě jsem sem tam byla bita ale přes oblečení. Buď rukou nebo vařečkou. Už si nepamatuju jestli to bolelo ale asi ne. Neřvala jsem,neječela. Jen jsem po tom byla nasr… V první třídě moje paní učitelka dávala výprask na holou,ale jen nám tím vždy pohrozila. Jednou si mě ohla přes koleno ale k ničemu nedošlo. A od té doby mě to láká, jaký to asi je… Ale,jen rukou nebo vařečkou. Už je mi 40, a stále jsem se k ničemu nerozhoupala. Moji rodiče nikdy nebyli přísní,jako druhé dítě jsem byla rozmazlená, díky nepřísnosti jsem byla (stále jsem) drzá, sprostá, líná. Vím, že kdyby po mém boku od mala,byla přísná žena s pevnou rukou nebyla bych taková jaká jsem. A ve škole bych to určitě dotáhla dál, než kam jsem to dotáhla…. Svou mamku miluju,nedala bych jí za nic na světě. Jen mi chyběla a chybí přísná a láskyplná žena. Jsem lesba, a možná že i takovou hledám do života,kdo ví. Na stránkách xHamster mám profil, kde mám nahraná videa a oblíbená videa výprasků podle mých představ. Až nebudu tak zbabělá a bojavá, ráda bych se vám ozvala,ale to asi ještě potrvá. Přeji krásný den a brzy nashledanou. 😉

  1. Profilový obrázekBohouš

   Mně je taky těsně přes 40. První výprask jsem dostal, když mi bylo tuším 28, do té doby jsem to v sobě potlačoval, i když mě spanking přitahoval už od puberty. Takže možná trošku chápu, jak to cítíš. ¨
   Paní Vychovatelka je rozumná, zkušená a inteligentní žena, takže pokud bys opravdu chtěla dostat poprvé výprask, je podle mě dobrý nápad zkusit se obrátit na ni.

 5. Profilový obrázekMartin

  Hezký den všem, ten povedený manuál od Bětky jsem poslal manželce, pro inspiraci… moc se jí líbí. A dnes si jdu pro trest za rychlou jízdu autem a kouření. Jsem zvĕdav, čím vším se nechala inspirovat.

 6. Profilový obrázekDavid

  Slečno Moniko, sundavala jste někdy Vy sama trenky nezbedníkovi ? Nebo se o to postará vždycky Paní Vychovatelka ? (popř on sám) 😀

 7. Profilový obrázekAlex

  Při čtění příspěvku o společném výprasku dvou nezbednic mi připomenulo, jak bych zase rád zažil společné potrestání s holkou. Kdysi jem tohle zažil, leč kamarádka je nyní maminka na mateřské a na spankingové akce nemá čas a ani aktuálně pomyšlení.

  Moc by se mi líbila situace být před paní ředitelkou jako dva spolužáci, pěkně ustrojení ve stylu školních uniforem a být společně káráni a poté potrestání. S celou tou formální školní atmosférou, před trestem nějaké to klečení v koutě, na natažených rukou vedle sebe muset držet každý rákosku nebo čelem u zdi muset mít na hlavě každý knihu, aby nám nespadla… Možná potom jeden potrestaný o něco víc než druhý, když by paní ředitelka uznala, že jeden z nás se choval lépe a zaslouží mírnější trest a druhý naopak exemplárnější…

  Našla by se nějaká dívka, která by toho šla?

 8. Profilový obrázekuličnice Bětka

  Taky se budu muset znovu dostavit na výchovnou lekci, někdy po 8. červenci. Nebyla jsem u Paní Vychovatelky už skoro rok a nahromadilo se mi toho víc než dost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *