Rebelka, provokatérka?!

Krásný dobrý den všem svým čtenářům i nezbedníkům. Dnes bych Vás chtěla seznámit s někým novým. Jak jste se již všimli, máme novou přispěvovatelku slečnu Moniku. Monika mě oslovila v rámci motivačního programu nejíst sladké. Již byla na několika terapeutických lekcí a myslím, že už má jasno v tom, jaké metody používám. Ale přesto je v ní něco, co se nechce tak lehce podrobit. Po poslední lekci se ptala jaký trest by dostala, kdyby přišla pozdě, nebo kdyby porušila nařízenou dietu? Pozdní příchody nesnáším a bývá za to velice přísný trest, to jest 10 trestných ran rákoskou na nepřipravený, nezahřátý zadek za každou minutu.

rákoska 10x na ostro bez zahřátí

A navíc velice ráda ukazuji jak je minuta dlouhá a kolik ran dokážu vysázet nemilosrdně v průběhu jedné minuty. Co myslíte kolik? Varovala jsem jí, ale malý červík hlodal a hlodal, až se stalo, že na další lekci přišla o 3 minuty pozdě. Podvědomí ji zradilo a i když se prý vědomě snažila a moc se bála nějak to nevyšlo. Takže když se dostavila se zpožděním, verdikt byl přísný. Svléknout ohnout a drž.

Já ti ukážu chodit pozdě! Vzala jsem rákosku Kleopatru (jedna z těch přísnějších) a na vyšpulenou prdelku jsem začala sázet jednu ránu za druhou. Celkem jich bylo 30 na ostro vyplacených.

po 30 ranách rákoskou bez přípravy - použití rákosky Kleopatry

po 30 ranách rákoskou bez přípravy

Na Monice bylo znát, že se jí to za mák nelíbí, ale její ego a hrdost jí nedovolili se nějak projevovat i když bylo vidět, že opravdu trpí. A když jsem se zeptala jestli má ještě chuť chodit pozdě, odpověděla popravdě, že pozdě chodit nechce, ale chuť má. A to mě dohřálo. A navíc když jsem se dozvěděla, že vědomě porušila předepsanou dietu, bylo jasné, že jí rozhodně šetřit nebudu. Nejdříve jsem si jí ohnula přes kolena a začala domlouvat rukou vařečkou a pak Malým Ďáblíkem. O tom již vím, že se Monice pranic nelíbí a všimněte si jaké nechává po okrajích modřiny.

prdelka po výprasku rákoskou rukou a Malým Ďáblíkem

prdelka po výprasku rákoskou rukou a Malým Ďáblíkem

Ale Monika stále zapírala. Popadla jsem znovu rákosku, tentokrát Vychovatelku později i silnější Reformátorku a řádně jsem Monice nakládala a přitom jsem se ptala jestli má ještě chutě chodit pozdě. Monika stále tvrdila, že mi nesmí lhát a tedy, že chutě stále ještě má. Tak mi nezbývalo nic jiného než jí skrze její krásnou prdelku řádně domluvit, aby si to pamatovala a dlouho na mě ještě při dosednutí myslela.  Její prdelka začal měnit barvy  z růžové do červené až fialové. Posuďte sami.

Výprask rukou, vařečkou a rákoskami, nakonec to bylo nepočítaně

Výprask rukou, vařečkou a rákoskami, nakonec to bylo nepočítaně

Výprask do fialova

Výprask do fialova

Ran nakonec bylo nepočítaně. Vždy, když jsem se Moniky zeptala, bylo vidět, jak váhá, tak jsem pro jistotu ještě nemálo přidala. Když jsem s ní skončila, měla prdelku rudou a pěkně žhnula jak rozžhavená ocel. Samozřejmě, že jsem nezapomněla aplikovat na její zadeček i pálivou mast, vždyť je to pro její dobro a navíc slouží i jakou desinfekce. Jen většinový příslib, že se moje výprasky vejdou pod trenky nebo slipy,  jsem pro tentokrát nesplnila. Jak je vidno, tak pod její vykrojené puntikaté kalhotky se ty proužky a modřiny rozhodně neschovají. Ale snad se děvče naučí chodit včas. Napříště má slíbenou celou 1 minutu nepřestávající výprasku, aby viděla jak je minuta dlouhá, když nechává někoho čekat! Co myslíte kolik stihnu za minutu vysázet ran??? A jak bude její zadeček vypadat tentokrát?!?

tento výprask pod kalhotky rozhodně neschová

tento výprask pod kalhotky rozhodně neschová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *