Kdo jsem

 

IMAG3256Jsem přísná Paní Vychovatelka, ředitelka výchovného ústavu (polepšovny) v duchu staré anglické školy, která Tě přísnými tresty povede k příkladnému životu.

Jsem ale také žena, která si dokáže užívat života. Mám ráda dobré jídlo a pití, zábavnou knížku i akční film, divadlo a kulturu jako takovou. Ráda cestuji jak po zemích Českých, tak i do ciziny. Ráda poznávám nové a zajímavé lidi. Líbí se mi pěkné zadečky. Ráda uděluji výprask pokud má nějaký výchovný význam a důvod. Nejoblíbenějším nástrojem je rákoska, ale miluji zahřívání zadečku svojí pádnou rukou. Někdy jsem přísná a nekompromisní, ale dokážu i pohladit a pochválit. V lidech vidím nejdříve to nejlepší a to se z nich snažím dostat. Výchova zlobivých chlapců a dívek mě baví a považuji jí za své poslání.

I also speak English.

28 komentářů u „Kdo jsem

 1. Profilový obrázekStanda

  Dobrý den,
  Rád bych se zeptal, zda je možné do výchovné lekce zařadit i fackování přes tváře? Pokud totiž mám k zadku pěkně napuchlé a rudé tváře, stoprocentně si uvědomím, že se mám polepšit a dát si pozor na další prohřešky. Mám toto vyzkoušené a mé tváře už absolvovaly několik opravdových průplesků, kdy jsem odcházel pěkně vybarven.

  1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka

   Milý Stando, nezlob se, ale fackování přes tváře nedělám. Budeš muset jinam. Mou specialitou jsou zadečky a to trestně nebo výchovně. Dát někomu facku přes obličej mi nepřijde ani výchovné ani trestné. Navíc ti všichni co u mě byli potvrdí, že moje ruka je velice pádná a tak si ani nedovedu představit dát ti facku na tvář stejnou jako vyplácím na holý zadek. Takže je mi líto, ale odpověď na tvou otázku je ne. Nefackuji lidi přes tváře.

 2. Profilový obrázekRagnar

  Dobrý den,

  rád bych se zeptal, jaká byla dosud nejdelší doba, po kterou Paní Vychovatelka nasadila svému žákovi pás cudnosti. O toto téma se zajímám už několik let a rád bych byl v pásu cudnosti zamčený po opravdu velmi dlouhou dobu. Nicméně se mi dosud nepodařilo najít takovou ženu, která by byla ochotná mne dlouhodobě, tj. alespoň na celý 1 rok, uzamknout.

  Děkuji za odpověď a přeji pevnou ruku a mnoho polepšených zlobivců a zlobivek.

  S pozdravem

  Ragnar

  1. Rebelka MonikaRebelka Monika

   Dobrý den,
   ja vám na tohle neodpovím, jelikož s tím zkusenosti nemám. Pokud to není příliš osobní, tak bych se zeptala, co Vás k tomu vede, že chcete mít pás cudnosti až tak dlouho? Mně to připadá skoro až nepředstavitelné.

   1. Profilový obrázekRagnar

    Dobrý den,

    ne, není to osobní, rád odpovím. Chci si na delší dobu od sexu a masturbace odpočinout, proto pás cudnosti vnímám jako daleko nejlepší prostředek, jak tohoto cíle dosáhnout. A pak jsou tu ještě i další důvody: 1) Považoval bych za nevhodné, kdybych měl erekci během výprasku před Paní Vychovatelkou, 2) Moje práce je dosti náročná, co se týká soustředění se, což se při atraktivních a mladších kolegyních ne vždy podaří a 3) Chtěl bych si ověřit, zda skutečně výše uvedenou dobu v pásu cudnosti budu schopen vydržet, a to zejména tehdy, pokud mne zamkne nějaká jiná osoba.

  2. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka

   Milý Ragnare, s pásem cudnosti mám již několik zkušeností. Nejdelší doba, kdy jsem měla svého žáka v pásu cudnosti je myslím půl roku +-. Byla to zvláštní zkušenost pro mě i pro něho, Za tu dobu zhubl skoro 10 Kg. Takže jsem považovala motivační lekce za úspěšné. Ale jak píše sl. Monika záleží na individuálním jedinci a co tím chce docílit. Nemám problém ti dělat klíčnici, když budeš chodit alespoň 1x měsíčně na pravidelnou kontrolu. Více se dohodneme po emailu. Za přání Děkuji 🙂

 3. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka

  Yes I speak English 🙂 celá lekce může být v Angličtině. O lekci mám zájem a budu se těšit, až si Vás jednu za druhou přehnu přes koleno a pořádně Vám naplácám. The naughty girls need the discipline!!! 🙂 Více dohodneme přes email.

 4. Profilový obrázekKatarina

  Dobry den,

  mám dotaz ohledně případně návštěvy u Vás. Je možné přijít ve dvou? Dvě kamarádky? A obě dostat výprask u Vás přes koleno?
  Kamarádka ale mluví pouze anglicky, domluvila byste se s ní? 🙂 Můžu kdyžtak překládat ale asi by to pro ni nebyl ten správný zážitek 🙂
  Měly by jsme kdyžtak zájem o lekci v druhé polovině září, šlo by to?
  Děkuji předem za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *