Často kladené otázky

 

Používáte pouze rákosku nebo i jiné trestné nástroje???

IMAG3212Mým hlavním výchovným nástrojem je rákoska (mám více druhů), ale “pro zahřátí” nebo pro ty, kterým rákoska nevyhovuje, mám jiné nástroje jako jsou různé plácačky, vařečky, pravítko, jezdecký bičík. Ale Já osobně považuji tyto “nástroje” za hračky. Královnou výchovy je RÁKOSKA, ale pěkný výprask do ruda umím dát i rukou. Není důležité jaký nástroj použiji, ale atmosféra a výprask jako takový.


Používáte k výchově i poziční tresty?

Ano, klečení u zdi s pruhovaným zadečkem může mít pozitivní výchovný dopad na určeného jedince a většinou je to velmi individuální. Dle starých vzorů mám i klekátko na hrachu.


Jsem otrocká nula a zasloužím si nejen výprask, ale být maximálně ponížen, můžete mě jako součást trestu zfackovat, naplivat mi do pusy, pochcat mě a nadávat těmi nejhoršími výrazy?

Ne, tohle u mne nehledej. Vážím si svých chovanců a obdivuji jejich odvahu ke mně přijít. Veškeré vulgarismy a jiné ponižovací praktiky jsou pod mojí úroveň. Jsem více pedagožka a vychovatelka než všemocná domina. Představ si svojí Paní učitelku ve škole, myslíš, že by to bylo výchovné a správné??? Za sprostá slova Já trestám!!! tak přeci je sama nebudu používat.


Máte nějaký sexy obleček ve kterém trestáte??

Bohužel tě zklamu, ale na své výchovné lekce většinou nosím sukni a kostýmek, jako učitelka ve škole. Nic vyzývavého, co by mohlo nějak narušovat tvou koncentraci.


Budu během trestu spoután nebo k něčemu přivázán?? Bojím se totiž, že trest nevydržím.

No většinou si přeji, aby každý jedinec držel a přijímal své rány s hrdostí a pokorou, ale pokud to nedokáže, tak samozřejmě mám prostředky (výpraskový kozlík,  pouta, provazy), kterými si ho znehybním tak, aby mohla exekuce dále nerušeně probíhat. Totéž platí i pro používání roubíku. Pokud je jedinec příliš hlučný nasadím mu roubík.

56 komentářů u „Často kladené otázky

     1. Profilový obrázekAndrea

      Jorn,takze zo svojej skusenosti to uz mas aj odskusane? A co mi odpvie asistentka Monika, aj takeho nieco sa vykonava?

      1. Profilový obrázekJörn

       Já zrovna tohle odzkoušené nemám, ale myslím, že tyto stránky se podobnými “smutnými” případy jen hemží 😀
       Hlavně ale myslím, že konkrétní tužby je vždy lepší řešit v důvěrné poště než na veřejném fóru 🙂

      2. Asistentka MonikaAsistentka Monika

       Já osobně s tím žádnou zkušenost u Paní Vychovatelky nemám. Můžete si pročíst články a něco vám to napoví o tom, co Paní Vychovatelka praktikuje. Abych to jen neokecávala, tak si přečtěte článek Manželská nápravna z praxe. 🙂 Vždy je to o dohodě s Paní Vychovatelkou a opravdu je lepší to s ní probírat po mailu. Také je dobré se nejdříve poznat osobně… 🙂

      1. Profilový obrázekAndrea

       Asistentka Monika, ja chcem vediet,ako je to u zeny,u muza uz viem, ze sa zaobera aj prednou castou,ale ako je to u zeny?

      2. Asistentka MonikaAsistentka Monika

       Omlouvám se, na tohle lépe odpovědět nemůžu. Nechci mluvit za Paní Vychovatelku, protože tohle záleží pouze na ní a na dohodě. Napište jí mail s vaší představou a uvidíte. 🙂 Pokud by vás zajímalo něco jiné z pohledu ženy, tak mi můžete napsat mail. 🙂

      3. CBRKNCBRKN

       Někteří muži dostávají od Paní Vychovatelky za trest (po dohodě) výprask přes “šulína”.

       U žen si nejsem jistý, ale myslím si že ano. Hlavně ale Paní Vychovatelka bude už příští týden zpět z dovolené, tak se k tomu třeba vyjádří. 😉

      4. Profilový obrázekJörn

       No tak já načínám pivo a dávám do mikrovlnky popcorn. Jen ať je to pěkně zaokrouhlený 😀

 1. Profilový obrázekL

  Dobrý den,

  Používáte, resp. preferujete pouze své vlastní nástroje nebo umožňujete provinilci přinést např. jeho vlastní rákoskou nebo něco jiného? A pokud užíváte tytéž nástroje na více provinilcú, jak řešíte hygienu a zdravotní rizika takových pomůcek?

  Děkuji za vysvětlení

  L.

  1. Asistentka MonikaAsistentka Monika

   Ano, je možné si přinést vlastní nástroje dle domluvy. 🙂 Hygienu nástrojů v ředitelně řešíme klasicky dezinfekcí. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *