Sešvihaná prdelka za minutu

Krásný den všem příznivcům výchovy a výprasku. 🙂 Zde je slíbená odměna ke konci tohoto školního roku. Dívka, která přišla pozdě na lekci, měla slíbenou trestnou minutu výprasku na nezahřátý zadeček pěkně svižně, aby věděla, jak je minuta dlouhá, když na ní někdo čeká. Výprask to není sice tak důrazný, ale myslím, že je dostatečně dlouhý, aby si to příště rozmyslela. Ale jak znám slečnu Moniku a její provokace, určitě přemýšlí,  jak si zase pořádný výprask rákoskou zasloužit. Vždyť si na sebe přinesla krásnou, tenoučkou, pružnou a naolejovanou rákosku. Tu rákosku jsem od ní dostala darem a na její počest jsem jí pojmenovala. Hádejte jak?! Jsem velice zvědavá na Vaše tipy.

Podívejte se na video, pokochejte se. Není úžasné, jak ta krásná prdelka za minutu a kousek změnila nemilosrdně barvu?! A třeba nám slečna Monika popíše i jaký to byl pocit dostat takto na nepřipravenou prdelku tolik ran a jak byla ta minuta dlouhá?!?!


Monika 28. 6. 2018

Asi jsem byla vyzvána, abych se k tomu vyjádřila. 🙂 Jaký to byl pocit? Nebudu dělat, že to bylo úplně v pohodě a že jsem si to zcela užívala. Bolelo to už od první rány a v podstatě pořád stejně. Nijak ani bolest neotupovala. O počítání se mi mohlo jen zdát, byla jsem ráda, že jsem zvládla držet. 🙂 Čas je relativní a minuta může být hodně dlouhá. Když si nerozumíte s technikou, tak může být ještě delší. 🙂 Rozhodně to byla jedna z nejdelších minut v mém životě, když už se přehoupne do druhé poloviny, tak člověk může doufat, že bude konec. Vím, že má Paní Vychovatelka velké rezervy a mohlo to být daleko horší, ale je i prostě empatická a nepotřebovala mi zničit zadeček. 🙂 Jestli si to příště rozmyslím? Nevím, co třeba takové dvě minuty nebo repete? Většinou se to hlavně stane podvědomě. 😉


83 komentářů u „Sešvihaná prdelka za minutu

 1. Magdalena Letáčková

  Přijde mi že výprask je nedostatečný. Za techniku musím pochválit ale když se na zadeček podíváme, pravá půlka je mnohem více naučená dochvilnosti zatím co levá by klidně přišla o 20 minut později. Kdyby byl výprask klasicky dlouhý a ne pouze minutu, myslím že by se paní naučila velmi dobře chodit včas. Přidalvejte prosím více videí.

  1. Rebelka MonikaRebelka Monika

   Dostatečnost výprasku musí posoudit sama Paní Vychovatelka. Mějte na paměti, že videa také trochu zkreslují realitu. 🙂 Tohle byl pouze začátek mojí lekce a věřte, že to bolelo dost. 🙂
   Pokud chcete více videí, tak pojďte také nějaké natočit. 🙂

  2. Jay Kay

   Slečna Monika se s videem a fotkami docela snaží, všichni by chtěli fotky a videa, ale nikdo se nemá k tomu, aby se hecnul a taky pro to něco udělal.

    1. Jay Kay

     To ano, proto tu nejsou videa se mnou.
     Ale myšleno to bylo tak, že tu všichni jen radí, ale nikdo nic nedělá, s výjimkou Moniky

     1. Jörn

      Tomu rozumím. Já bych sem třeba pro pobavení důsledky posledního zlobení pastnul, ale fotky zůstaly v mobilu u Paní Vychovatelky. Tak ale aspoň někomu radit bych se neodvážil ☺️

 2. Avellana

  Tož tedy, většina mých hraček dostává jméno (podle oblíbenosti, účinnosti, vzhledu či důraznosti), občas i s dodatkem hbitá, svižná n. i dle barvy ….
  Dát rákosce jméno Monika (po původní majitelce) určitě lze, ale moc originální mi to nepřijde. Ostatní nápady: Minutka, Loudalka, Rebelka, Opozdilka či Dochvilka jsou z mého pohledu výstižnější, tam bych si favorita našla. Já přidám návrh pokřtít rákosku dle rychlé frekvence: „šavlový tanec“.

  A stejně jako ostatní, i já smekám před neskutečnou ukázněností slečny Moniky, která se během exekuce téměř ani nepohnula.

  Hezké léto všem !
  Avellana

  1. jay kay

   Nějak si neumím představit, že bych byl vyzván: tak mi podej šavlový tanec a ohni se…

   Nabízela by se ta minutka, ale protože většina rákosek u Řehořů má dámská jména nebo názvy, hodí se spíše ta Monika.

   1. Avellana

    Záleží na formulaci, může být třeba řečeno:
    – dneska si užiješ šavlový tanec
    – teď je na řadě šavlový tanec
    – ke slovu se dostane šavlový tanec…. variant je mnoho, čeština je květnatá, nápadům se meze nekladou.
    Ale souhlas, moje názvy hraček jsou zvláštní, občas udiví či překvapí.
    Mně stačí vidět běžné situace, zajít do obchodu s potřebami pro domácnost, hobby sortimentem, Baumax, OBI … a fantazie hned pracuje, jak by šlo danou věc využít i jinak :-))
    Avellana

 3. Pavel

  Velmi mě překvapuje, že na to jak ten výprask byl poměrně intenzivní a navíc rákoskou, tak stopy na zadku byly jen minimální. Rákoskou jsem naštěstí nikdy nedostal, ale řemen u nás doma úřadoval poměrně často a vzpomínám si, že jsem si dokonce někdy musel na hodinu tělocviku přibalit tepláky, protože jsem jen v trenýrkách nemohl vyjít na veřejnost, kvůli viditelným šlehancům na nohách. Rákoska je přitom mnohem horší a řekl bych, že i mnohem nebezpečnější!

  1. MonikaMonika

   Minimální stopy, myslíte? 🙂 Musíte vzít v potaz, že chvíli trvá než se to hezky vybarví. 🙂 Také šlo o slabou rákosku a rány nebyly vedeny s plnou intenzitou. Paní Vychovatelka to určitě umí s větší razancí, tlustší rákoskou a většími stopami. 😉
   Dle tabule můžete vidět, že to nebyl jediný můj prohřešek a nezůstalo jen u této jedné minuty. Stopy se hojily skoro 2 týdny s poctivým mazáním. 🙂

   1. Pavel

    Klobouk dolů, na výprasky jste už asi zvyklá, že jste to snášela tak statečně. Já jsem chlap a nevím, jak bych to zvládal… A to přitom z dětství vím, jak vypadá pořádný výprask řemenem!

    1. MonikaMonika

     Zvyklá asi úplně nejsem. Přiznám se, že tohle byl velký výprask skoro po 4 měsících a člověk si odvykne hodně rychle. 🙂

 4. Václav

  Tak tedy já jsem napočítal 144 (použil jsem zpomalené přehrávání obrazu, aby se taky někdo mohl inspirovat). Pokud je to číslo správné tak se rad se slečnou Monikou seznámím, jen to musím odložit až po prázdninách. U Paní Vychovatelky jsem měl velmi dlouhou pauzu a nechci to pokazit tím, že bych to uspěchal. A pokud jsem počítal špatně, doufám, že i tak mi Paní Vychovatelka umožní setkání se slečnou Monikou pod svým odborným dohledem. Zdravím Paní Vychovatelku, slečnu Moniku i všechny příznivce VIPD a přeji pěkné prázdniny.

  1. MonikaMonika

   Koukám, že je to tady samý technický typ. Co bych také mohla od mužů očekávat? Přiznám se, že jsem to také spočítala ze zpomaleného záznamu. 🙂 Pokud bude číslo správné, tak se s vámi ráda seznámím. 🙂 Pokud bude číslo špatné a bude s tím Paní Vychovatelka souhlasit, tak se s vámi také ráda seznámím. 😉 A možná přihodím pár ran novou rákoskou, u které taky můžete tipovat jméno. 🙂

   1. Václav

    Slečno Moniko děkuji za Vaší vstřícnost ohledně možného seznámení bez ohledu na výsledk typování. Zkusí tedy i typ na jméno té nové rákosky, samozřejmě se jako první volba nabízí Monika, ale také by to mohla být Minutka. Nechám se tedy překvapit.

    1. MonikaMonika

     Měl byste to přesněji definovat. Co si představujete pod výpraskem se mnou? Chcete ho ode mě dostat nebo byste chtěl, abych já dostávala s Vámi? To je důležité vědět a rovnou na to odpovím. Klidně Vám výprask v roli asistentky dám, ale společně s Vámi výprask absolvovat nechci. 🙂 Je to pro mě hodně intimní věc a nikoho dalšího tam nepotřebuji. 🙂

   2. pethavl

    Je to 144 i bez zpomaleného záběru. Paní vychovatelka sází rány s poměrnou pravidelností, dobře se to počítá. Jen u 113 rány je maličká prodleva, tak si člověk musí dávat pozor, aby se nepředběhl. Chybka může často znamenat počítání od začátku nebo novou minutku. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *