Rebelka, provokatérka?!

Krásný dobrý den všem svým čtenářům i nezbedníkům. Dnes bych Vás chtěla seznámit s někým novým. Jak jste se již všimli, máme novou přispěvovatelku slečnu Moniku. Monika mě oslovila v rámci motivačního programu nejíst sladké. Již byla na několika terapeutických lekcí a myslím, že už má jasno v tom, jaké metody používám. Ale přesto je v ní něco, co se nechce tak lehce podrobit. Po poslední lekci se ptala jaký trest by dostala, kdyby přišla pozdě, nebo kdyby porušila nařízenou dietu? Pozdní příchody nesnáším a bývá za to velice přísný trest, to jest 10 trestných ran rákoskou na nepřipravený, nezahřátý zadek za každou minutu.

rákoska 10x na ostro bez zahřátí

A navíc velice ráda ukazuji jak je minuta dlouhá a kolik ran dokážu vysázet nemilosrdně v průběhu jedné minuty. Co myslíte kolik? Varovala jsem jí, ale malý červík hlodal a hlodal, až se stalo, že na další lekci přišla o 3 minuty pozdě. Podvědomí ji zradilo a i když se prý vědomě snažila a moc se bála nějak to nevyšlo. Takže když se dostavila se zpožděním, verdikt byl přísný. Svléknout ohnout a drž.

Já ti ukážu chodit pozdě! Vzala jsem rákosku Kleopatru (jedna z těch přísnějších) a na vyšpulenou prdelku jsem začala sázet jednu ránu za druhou. Celkem jich bylo 30 na ostro vyplacených.

po 30 ranách rákoskou bez přípravy - použití rákosky Kleopatry

po 30 ranách rákoskou bez přípravy

Na Monice bylo znát, že se jí to za mák nelíbí, ale její ego a hrdost jí nedovolili se nějak projevovat i když bylo vidět, že opravdu trpí. A když jsem se zeptala jestli má ještě chuť chodit pozdě, odpověděla popravdě, že pozdě chodit nechce, ale chuť má. A to mě dohřálo. A navíc když jsem se dozvěděla, že vědomě porušila předepsanou dietu, bylo jasné, že jí rozhodně šetřit nebudu. Nejdříve jsem si jí ohnula přes kolena a začala domlouvat rukou vařečkou a pak Malým Ďáblíkem. O tom již vím, že se Monice pranic nelíbí a všimněte si jaké nechává po okrajích modřiny.

prdelka po výprasku rákoskou rukou a Malým Ďáblíkem

prdelka po výprasku rákoskou rukou a Malým Ďáblíkem

Ale Monika stále zapírala. Popadla jsem znovu rákosku, tentokrát Vychovatelku později i silnější Reformátorku a řádně jsem Monice nakládala a přitom jsem se ptala jestli má ještě chutě chodit pozdě. Monika stále tvrdila, že mi nesmí lhát a tedy, že chutě stále ještě má. Tak mi nezbývalo nic jiného než jí skrze její krásnou prdelku řádně domluvit, aby si to pamatovala a dlouho na mě ještě při dosednutí myslela.  Její prdelka začal měnit barvy  z růžové do červené až fialové. Posuďte sami.

Výprask rukou, vařečkou a rákoskami, nakonec to bylo nepočítaně

Výprask rukou, vařečkou a rákoskami, nakonec to bylo nepočítaně

Výprask do fialova

Výprask do fialova

Ran nakonec bylo nepočítaně. Vždy, když jsem se Moniky zeptala, bylo vidět, jak váhá, tak jsem pro jistotu ještě nemálo přidala. Když jsem s ní skončila, měla prdelku rudou a pěkně žhnula jak rozžhavená ocel. Samozřejmě, že jsem nezapomněla aplikovat na její zadeček i pálivou mast, vždyť je to pro její dobro a navíc slouží i jakou desinfekce. Jen většinový příslib, že se moje výprasky vejdou pod trenky nebo slipy,  jsem pro tentokrát nesplnila. Jak je vidno, tak pod její vykrojené puntikaté kalhotky se ty proužky a modřiny rozhodně neschovají. Ale snad se děvče naučí chodit včas. Napříště má slíbenou celou 1 minutu nepřestávající výprasku, aby viděla jak je minuta dlouhá, když nechává někoho čekat! Co myslíte kolik stihnu za minutu vysázet ran??? A jak bude její zadeček vypadat tentokrát?!?

tento výprask pod kalhotky rozhodně neschová

tento výprask pod kalhotky rozhodně neschová

116 komentářů u „Rebelka, provokatérka?!

 1. Jan

  Zajímalo by mně, jestli slečna Monika dostala výprask rákoskou a musela při tom stát na špičkách. Paty hezky vysoko od země a držet je u sebe. Taky sem četl, že některý vychovatelé, vychovatelky mají pravidlo, že před výpraskem se zouvá. Příde mi to takové hodně formální a líbí se mi to.

 2. Jan

  Moniko, zkoušeli ste někdy stát při výprasku rákoskou na špičkách? Paty hezky u sebe a nahoru? jestli ne, možná paní vychovatelka Vám to muže zkusit poručit? Popřípadě pred výpraskem taky zout?

  1. MonikaMonika

   Na špičkách jsem nikdy při výprasku nestála a určitě by to stálo za zkoušku. 😉 Ještě k tomu rákoska a povel drž, to by bylo hodně zajímavé. 🙂
   Vyzutí před výpraskem je samozřejmostí. 🙂

   1. Jan

    Tak snad se paní vychovatelka inspiruje a dá Vám to příkazem 🙂 A to zouvání před výpraskem máte jaksi ve zvyku, anebo Vás k tomu někdo přivedl?

    1. MonikaMonika

     To necháme na Paní Vychovatelce, ona je i tak dost kreativní. 😉 Zouvání mám už asi ve zvyku. Když někam přijdu, tak se vyzuji. Je to přeci slušné vychování a nebudu v ředitelně dělat nepořádek. 🙂 U Paní Vychovatelky je to prostě automatické. Stejně bych se musela zout jen o chvíli později při svlékání. 🙂
     Vy jste u Paní Vychovatelky asi nikdy nebyl? 🙂

 3. Jan

  Mám stejný problém
  To jak to doma utajit
  Zlatý ten co si může doma domluvit termín u ředitelky vipd a s požehnáním manželky jit na terapii já bych potřeboval aby to moji manželce někdo kompetentní vysvětlil že potřeba výprasku není noc ne uchylnyho mejtozajímá 15 let ale už to moc dlouho nevydržím.jsem děsně doma a do prahy je to kus cesty no možná budu mít jednou sresti

  1. Vašek

   Paní vychovatelka umí dát i výprask, po kterém jsou stopy minimální nebo alespoň takové, které rychle zmizí a přitom výprask je dost citelný. Bohužel budeš asi muset zapomenout na rákosku.

    1. Paní VychovatelkaPaní Vychovatelka Autor příspěvku

     Milý Jane, ráda tě seznámím s mojí pádnou rukou, řemeny, které stopy taky nedělají a když tak neidentifikovatelné, a pokud bude prdelka správně zahřátá, tak možná pro ukázku vezmu do ruky Rákosku. Jsem ráda když je to u toho mrazivé napětí, posvátný strach, ale i  očekávání. Jde o dojem z výprasku a co si z toho odneseš. Pokud by z toho ale byly stopy, které by doma nešly vysvětlit, odkaž manželku na mé stránky, můžeš jí dát i mé číslo a já jí ráda vysvětlím, že se nejedná o nevěru, ale o trochu jinou masáž spojenou s adrenalinovým sportem. Pokud tě má aspoň trochu ráda, tak to nakonec pochopí. Vždyť jde hlavně o představy, které se díky VIPD prožijí a zhmotní. Doufám, že se brzy setkáme. Budu se těšit.

    2. Jörn

     no vida, manželka by mě nenapadla. Já myslím, že člověk by neměl pár dní chodit do sauny s vedením firmy, a to zejména, pokud se nechává zaměstnávat v nadnárodním korporátu. Nikdo nestojí o to, aby se mu Rusové pošklebovali a Angláni uznale pokyvovali hlavou.

     1. Vojtěch

      Rusové se Vám pošklebovat nebudou, spank tam má velké množství příznivců. Cosi o tom vím. Podívejte se například na stránku DJEKI.RU. Je to v ruštině i angličtině, takže se to dá přeložit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *