Rebelka, provokatérka?!

Krásný dobrý den všem svým čtenářům i nezbedníkům. Dnes bych Vás chtěla seznámit s někým novým. Jak jste se již všimli, máme novou přispěvovatelku slečnu Moniku. Monika mě oslovila v rámci motivačního programu nejíst sladké. Již byla na několika terapeutických lekcí a myslím, že už má jasno v tom, jaké metody používám. Ale přesto je v ní něco, co se nechce tak lehce podrobit. Po poslední lekci se ptala jaký trest by dostala, kdyby přišla pozdě, nebo kdyby porušila nařízenou dietu? Pozdní příchody nesnáším a bývá za to velice přísný trest, to jest 10 trestných ran rákoskou na nepřipravený, nezahřátý zadek za každou minutu.

rákoska 10x na ostro bez zahřátí

A navíc velice ráda ukazuji jak je minuta dlouhá a kolik ran dokážu vysázet nemilosrdně v průběhu jedné minuty. Co myslíte kolik? Varovala jsem jí, ale malý červík hlodal a hlodal, až se stalo, že na další lekci přišla o 3 minuty pozdě. Podvědomí ji zradilo a i když se prý vědomě snažila a moc se bála nějak to nevyšlo. Takže když se dostavila se zpožděním, verdikt byl přísný. Svléknout ohnout a drž.

Celý příspěvek

Manuál pro výprask rákoskou

Jedná se o návod, jakým způsobem správně vykonat výprask rákoskou dle pravidel rakousko-uherských trestnic z roku 1877.

Technika udělení výprasku rákoskou

Cílová oblast

Jediným vhodným místem pro výprask rákoskou je pozadí. Ramena, ruce a stehna, jakožto velmi oblíbené cílové oblasti trestání v trestnicích, jsou nevhodné a nebezpečné. Nejpreferovanějším místem k výprasku jsou spodní kvadranty hýždí (Obr. č. 1).

Obr č. 1 – Znázornění spodních kvadrantů hýždí

Celý příspěvek

Rozsudek byl vykonán: 100 ran Tlustou Bertou

Odsouzený se dostavil v dohodnutý termín. Přinesl s sebou potřebné dokumenty jako Rozsudek od soudu, Plnou moc odsouzeného a dokonce i řádně vyplněnou lékařskou zprávu s razítkem lékaře, která zněla SCHOPNÝ K VÝKONU TRESTU.

Rozsudek od soudu

V tom případě nic nebránilo k tomu, aby byl výprask proveden. Rákoska Tlustá Berta, která byla dle pokynů namočená dva dny předem ve slané vodě, byla připravená. Odsouzený se na příkaz vykonavatelky svlékl a položil se do polohy pro výkon trestu. A vše mohlo začít.

Výprask tlustou rákoskou

Výprask tlustou rákoskou prvních 30 ran 1. část

Prvních 30 bylo pomalých a „lehčích“.  Ale i tak sebou odsouzený dost házel a mrskal, ale byl si jasně vědom, že vykonavatelka může kdykoliv trest ukončit. V tom případě se ale vystavuje riziku, podstoupit trest znova od začátku a možná i s přídavkem za nedodržení dohody se soudem. Proto odsouzený zůstával v předepsané pozici a jen sebou šil a hlasitě sténal při každé ráně. Vykonavatelka prováděla výprask pomalu důsledně a rytmicky. Po každých třiceti ranách byl zkontrolován povrch zadku trestaného, vykonavatelka  pořídila fotografie a po konstatování, že „trestaný není nijak závažně zraněn a zůstává při vědomí“, bylo pokráčováno v exekuci.

Celý příspěvek

Rozsudek zní: 100 ran Tlustou Bertou!!!

Vážení a milí nezbedníci moji,

kdo zná mojí pracovnu, zná už asi i moje rákosky. Ta největší a nejtlustší rákoska se jmenuje Tlustá Berta a ta, podle nového rozsudku jednoho velice zlobivého a odvážného nezbedníka, bude mít zítra, tedy ve čtvrtek, pořádné posvícení 🙂 Moc hezky si vše připravil a napsal, jen jména jsem musela opravit, abych ochránila soukromí osob. Co myslíte přijde? Vydrží to bez zahřát? Jak dopadne jeho zadek a jak dopadnu já? Nezlomím si zápěstí? Nerozsekám mu zadek na tatarák?!? Vše budu řádně dokumentovat a vy si zatím pročtěte, co si na sebe milý nezbedník dlouho připravoval a pak se odhodlal:

ROZSUDEK   JMÉNEM REPUBLIKY

Okresní soud v Jihlavě rozhodl v senátě složeném z předsedy JUDr. Aloisie Bičové a přísedících JUDr. Hany Jelitové a Jany Krvavé DiS v hlavním líčení dne 22.12.2017

takto:

Obžalovaný: Nemrava Jaroslav, narozený 30.11.1967 v Jihlavě, technik, trvale bytem Jihlava, Rákosova 25

je vinen,že:

I.

Obviněný Nemrava Jaroslav, narozený 30.11.1967 v Jihlavě, technik, trvale bytem Jihlava, Rákosova 25, se pokusil znásilnit poškozenou Valerii Vyzývavou, rozenou Klackovou, narozenou 25.2.1983 v Jihlavě, čímž se dopustil podle § 127, písmeno a, trestního zákoníku trestný čin znásilnění ve stadiu pokusu. Při tomto došlo k poškození ošacení poškozené v ceně 5688,-Kč

II.

Prohlášení obviněného

Obviněný prohlašuje, že spáchal skutek uvedený v bodě I, který je předmětem této dohody o vině a trestu.

III.

Prohlášení státního zástupce

(1) Státní zástupce prohlašuje, že výsledky vyšetřování dostatečně prokazují závěr, že se skutek uvedený v bodě I stal, že tento skutek je trestným činem kvalifikovaným v bodu I, že jej spáchal obviněný, že na základě dosud opatřených důkazů a dalších výsledků přípravného řízení nejsou pochybnosti o pravdivosti prohlášení obviněného uvedeného v bodu II.

(2) Státní zástupce prohlašuje, že poškozený výslovně neuvedl, že se vzdává procesních práv, která mu zákon jako poškozenému výslovně přiznává, a že uplatnil návrh na náhradu škodu ve výši 5688,-Kč, jež mu byla způsobena jednáním obviněného popsaným v bodě I.

IV.

Trest

Senát okresního soudu v Jihlavě rozhodl .Podle § 127 trestního zákoníku, písmeno A

Se obžalovaný odsuzuje takto:

K exekuci rákoskou zvanou Tlustá Berta.

Počet soud stanovil na 100 ran

Celý příspěvek

A zase ten alkohol….

Uplynulo hodně času a mezitím, co měl web paní vychovatelky výpadek, zažil jsem několik návštěv ve VIPD.

Naposled, když jsem se dostavil na lekci s paní inspektorkou opilý, zakončila ji paní Vychovatelka slovy: „ Teď jedu na dovolenou, zbytek budeme řešit, až se vrátím…!“

A taky že jo, hned po návratu paní Vychovatelky, která se vrátila odpočatá a v plné síle jsem byl vyzván, abych se dostavil a nezapomněl sebou vzít rákosku – smyčku. Paní Vychovatelka si ji evidentně oblíbila a já si moc dobře pamatoval, že ten zatím největší výprask jsem dostal právě s ní.

Jen co jsem přišel, začala mi paní Vychovatelka promlouvat do duše, s tím, že to, co jsem si dovolil před paní Inspektorkou se už nikdy nebude opakovat a že teď za to dostanu pořádný, ale pořádný výprask.

výprask smyčkou

Celý příspěvek

Alkohol za volant nepatří – Recidiva

Při poslední návštěvě mi Paní Vychovatelka na rozloučenou sdělila, že kdyby se to náhodou ještě někdy stalo, dostanu opravdu, ale opravdu přísný trest – 200 ran tenkou rákoskou na holou, rovnou a bez zahřátí…

trestný výprask 200 ranrákoskou bez zahřátí

trestný výprask 200 ranrákoskou bez zahřátí

Ke všemu pak ještě přidala drobnou anonci do komentářů:

„Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečně velkého darebáka a jeho recidiva je víc než pravděpodobná, hodlám v takovém případě jeho trest ještě zpřísnit zvýšeným studem. Za tímto účelem hledám pohlednou slečnu, mladou paní, nebo dámu v nejlepších letech (věk 18 – 50), která by s potěšením výkonu trestu přihlížela, popřípadě asistovala.“

Vzhledem k tomu, že jsem posledně dostal skutečně pořádný výprask, takový, že jsem ještě nikdy větší nezažil a měl jsem opravdu dost, říkal jsem si, že mi to vážně stačilo, že víc opravdu nepotřebuji a dám si pozor…

Ale na rovinu…, netrvalo to dlouho a samotného mě překvapilo, že mi to nevydrželo snad ani dva týdny…

Celý příspěvek

Rozhodnutí Žižkovského rychtáře

Na základě výzvy o Vaše letní sénáře si dovoluji publikovat jedno velice povedené a vymazlené předvolání nezbedníka k výkonu trestu. (jména byla změněna)  a k výkonu nastupuje právě dnes odpoledne. Co myslíte jak to skončí ? 🙂

R O Z H O D N U T Í

Níže podepsaný rychtář obce Žižkovské z královského města Pražského rozhodl ve věci provinilce Nezbedného Miloslava, policejně hlášeného tamtéž

t a k t o    p r á v e m:

I)    Provinilci se ukládá, aby se v předem sjednané lhůtě dne 24.8. t.r. dostavil do slavného ústavu VIPD na Žižkově a dobrovolně se podvolil tomuto výchovnému výprasku na holou zadnici od milostivé paní ředitelky :

a)   – v poloze přes koleno rukou (počet ran dle úsudku paní ředitelky – tzv. na zahřátí)

b)   – na pohovce v poloze na břiše nejméně 25 ran koženou plácačkou

c)   – v poloze na stole nejméně 25 ran koženým řemenem

d)   – dle uvážení paní ředitelky doplněk trestu nejméně 5 ran rákoskou (tzv. na pamětnou)

II)    V případě, že se výše jmenovaný nedostaví ve stanovený den

Celý příspěvek

Sledování spankingových stránek, 2. návštěva u Paní Vychovatelky

Vzpomínáte se ještě na mne?

Jmenuji se Adrián. U paní Vychovatelky jsem byl minule bit za sledování spankingových stránek a videí a za to, že jsem si při sledování těchto stránek honil šulina.

Minule, myslím, že to bylo zrovna v době, kdy jsem byl v nezáviděníhodné ohnutý přes kozlík a s holým zadkem, tak jsem paní Vychovatelce slíbil, že ji budu navštěvovat pravidelně, aby mohla kontrolovat, jak mně v léčení závislosti na sledování spankingového internetu pomáhá její přísná výchova.

Výprask rukou

Ale spousta pracovních povinností a další akce způsobily, že jsem kontrolní návštěvu u paní Vychovatelky oddaloval. S oddalováním návštěvy se pak ještě přidala rostoucí obava z přísnějšího trestu. Minule mně Paní Vychovatelka varovala, že v případě nedodržování termínů kontrolních návštěv dostanu nejen přes zadek, ale také přes penis. Asi víte, že minule jsem výprasku přes penis unikl. Ale bylo to o chlup.

No nakonec jsem se přece jen odhodlal a teď zvoním na zvonek u dveří paní Vychovatelky, ta mne vpouští dovnitř a já se staženými půlkami přemítám, co mne asi dnes čeká.

Naštěstí  dálnice byla dobře průjezdná, takže výprask za pozdní příchod to nebude.

Ani jsem se nenadál a po krátkém přivítání už stojím skoro nahý jen v trenýrkách na koberečku před Paní Vychovatelkou s rukama za hlavou a zpovídám se jí ze svých hříchů: “Vážená paní Vychovatelko, vím, že jsem hrubě zanedbal svoji výchovu, nebyl jsem u vás celých pět měsíců, a zasloužím si za to trest.”

Celý příspěvek

Konec školního roku, prázdniny, dovolená

Konec školního roku, prázdniny, dovolená

A je tu zase konec školního roku. Některé z vás musím pochválit za to, že se věnovali své výchově a jistě je to na jejich výsledcích znát, zvláště u motivačních programů s rákoskou či řemenem. Ale je velká spousta těch, kteří svou výchovu zanedbávali, někteří mají i neomluvené hodiny!  A výsledky? Ty spolu probereme individuálně na „koberečku“ u mě v ředitelně. Létem nekončím, udělám si sice dovolenou, pak pojedu jako instruktorka na skautský tábor, ale jinak po zbytek prázdnin jsem k dispozici. Přesné plány na mojí dovolené jsou uvedeny na stránce s kontakty. Můžete během toho času čekání na Paní Vychovatelku, napsat nějakou svojí letní povídku, nebo představu. Ráda si jí přečtu a pokud bude dobrá ráda ji zde uveřejním nebo pokud bude třeba jako scénář vhodný k uskutečnění, proč to nezkusit 🙂 Léto je čas odpočinku a her, na věk se nekouká. Sliby se mají plnit o Vánocích a sny po celý rok. A výprask nemusí být vždy pruhovaný od rákosky, ale může být i decentní  jen ručně stručně. Nové nástroje jako je pádelko a kartáč také stále čekají na zatěžkávací zkoušku :-).

Přeji Vám všem Krásné prázdniny, slunečnou a klidnou dovolenou a pro ty co mají rádi adrenalin, (a že Vás je), tak i nějaké to letní vzrůšo.

Vaše Paní Vychovatelka, ředitelka VIPD

Z deníku Paní Vychovatelky 2 – Zkouška nových nástrojů – Výzva

Nedávno jsem obdržela tento email:

Dobrý večer, paní Vychovatelko,

zajímám se velmi intenzivně o spanking až tak, že jsme si s  přítelkyní začali vyrábět paddly a vařečky k tomuto účelu. Máme web http://neposlusna.cz, je to hlavně koníček než business. Rád se sem tam kouknu na vaše stránky, a tak mě napadlo, že kdybyste chtěla, pošlu vám zdarma nějaké naše produkty. Pro nás by to zároveň byla propagace na správném místě a zároveň i potěšení, že se používají tam, kde mají. Měla byste zájem? Nejvíc bych byl nadšený, kdybych viděl vaši fotku s naší velkou vařečku a kartáčem na vlasy, ty se mi k vám hodí nejvíce, jak vás tak vnímám. Ale kdybyste chtěla, klidně si vyberte jiné dva produkty. Nejde mi o žádnou skrytou reklamu, ale o to, že byste se s těmi nástroji na vaše stránky vyfotila s tím, že jsme vám je z neposlusna.cz rádi zaslali.
Tak dejte případně vědět a ať se vám daří!
oboustranný kartáč určený pro výprask na vyplácení každé půlky zvlášť.

oboustranný kartáč určený pro výprask na vyplácení každé půlky zvlášť.

Tomu se samozřejmě nedalo odolat.

Celý příspěvek